Naszym celem jest Twój sukces!

Jako Europejska Grupa Szkoleniowo-Doradcza posiadamy długoletnie doświadczenie na rynku usług biznesowych. Powołaliśmy spółkę z myślą o rozwoju polskich przedsiębiorstw przy udziale środków z Unii Europejskiej. Jako Zespół EGSD specjalizujemy się w pozyskiwaniu finansowania i realizacji projektów związanych z rozwojem firm oraz ich pracowników.

Zespół EGSD koncentruje się na jakości i kompleksowości świadczonych usług doradczych oraz na wspieraniu innowacyjności polskich przedsiębiorców przy pozyskiwaniu funduszy unijnych. W relacjach biznesowych skupiamy się na indywidualnym podejściu do klientów, ich potrzebach oraz wyzwaniach. Nasze wzajemnie relacje budujemy na zaufaniu i chęci osiągnięcia wspólnego celu, jakim jest wzrost potencjału biznesowego naszych klientów.

Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów z zakresu pozyskiwania, realizacji i rozliczenia projektów współfinansowanych ze środków UE w ramach programów operacyjnych i regionalnych. Pozyskaliśmy dofinansowanie dla projektów na łączną kwotę kilkunastu milionów złotych, przeprowadziliśmy dziesiątki szkoleń, doradzaliśmy kilkuset przedsiębiorcom i osobom przy założeniu działalności gospodarczej, tworzeniu biznesplanu i strategii działania. W dobie nowoczesnej gospodarki opartej na wiedzy ważna jest innowacja i szukanie nowych pomysłów i rozwiązań. My dostrzegamy ten potencjał, dlatego specjalizujemy się w projektach badawczych. Realizujemy również z sukcesem projekty inwestycyjne, eksportowe, OZE i ICT dla wielu branż i sektorów polskiej gospodarki!

Doskonale wiemy, jak kluczowy jest wybór dobrego doradcy z zakresu funduszy unijnych. Perfekcja i wiedza mają szczególne znaczenie w nowym budżecie unijnym, w którym przewidziane zasady pozyskania dotacji są o wiele bardziej wymagające w stosunku do lat poprzednich. Dlatego u podwalin Naszej firmy jest pasja, doświadczenie oraz profesjonalizm.

W perspektywie budżetowej Unii Europejskiej na lata 2014-2020 EGSD koncentrujemy się na obsłudze Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR), Regionalnych Programach Operacyjnych (RPO), Programu Operacyjnego Polska Wschodnia (PO PW) ze szczególnym uwzględnieniem projektów:

  • badawczo-rozwojowych;
  • inwestycyjnych;
  • internacjonalizacji/eksportowych;
  • OZE;
  • ICT.

Świadczymy usługi dla klientów z całej Polski. W celu zapoznania się najnowszymi konkursami oraz terminami naborów prosimy prześledzić nasz harmonogram konkursów oraz zakładkę „Aktualności”

Harmonogram konkursów

Rozpoczęcie konkursu
Zakończenie konkursu

Nasi partnerzy