Naszym celem jest Twój sukces!

Zespół EGSD tworzą osoby z dużym doświadczeniem i wiedzą z zakresu doradztwa i konsultingu biznesowego! Cechą charakterystyczną naszych specjalistów jest ogromna pasja, która przekłada się na indywidualne sukcesy każdego z nas. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy pomagają swoim klientom i partnerom osiągać cel w pozyskaniu środków finansowych z Unii Europejskiej! Sukcesem nie jest tylko pozyskanie środków, ale całościowa współpraca polegająca na wymianie wiedzy między nami a klientami pozwalając tym samym na samodoskonalenie i rozwój.

Ze względu na różnorodność projektów, które udało nam się zrealizować, zespół EGSD składa się z specjalistów posiadających doświadczenie w wielu dziedzinach. Nasze doświadczenie wynika z rodzajów inwestycji, w których rozwoju mieliśmy swój udział i pozwala nam swobodnie odnaleźć się w wielu rodzajach inwestycji dedykowanych dla zróżnicowanych sektorów rynku.

Doradztwo biznesowe, aby było skuteczne, musi opierać na silnym fundamencie. Fundamentem EGSD są ludzie posiadający szerokie doświadczenie, łączący różne kwalifikacje, które nie są jedynie pochodną doświadczenia zawodowego, ale w dużej mierze własnych zainteresowań i zaangażowania. Oprócz maksymalnego wkładu w pracę nad projektami wnosimy do firmy jeszcze jeden niezwykle ważny element – pasję. Praca w EGSD pozwala nam łączyć wiedzę branżową z indywidualnymi zainteresowaniami czy aspiracjami. Jesteśmy absolwentami najlepszych polskich uczelni z szerokim doświadczeniem zawodowym w różnych branżach. Doświadczenie i wiedza pozwala nam swobodnie odnajdywać się w sektorach działalności naszych klientów oraz partnerów. Zespół EGSD to silne osobowości, które razem tworzą niezastąpioną jakość!

W swojej pracy kierujemy się otwartością oraz chęcią współpracy. Dla nas nie ma barier, są jedynie trudności, które należy rozwiązać. W relacjach biznesowych kierujemy się partnerstwem, tak, aby sukces był efektem naszych wspólnych działań z klientem.

Cały nasz zespół traktuje swoje obowiązki z wielkim entuzjazmem. W życiu zawodowym oraz prywatnym cenimy pozytywne relacje międzyludzkie. Dobra atmosfera wewnątrz firmy powoduje, że tworzymy grupę dobrych znajomych, którzy lubią spędzać ze sobą czas nie tylko w biurze. Sukces EGSD oraz naszych klientów, to indywidualny sukces każdego z nas!

 

Harmonogram konkursów

Rozpoczęcie konkursu
Zakończenie konkursu

Nasi partnerzy